Szállodai recepciós

FRONT DESK TEAM

Front Desk Team-ünkbe keresünk új csapattagot, akinek feladata, hogy munkájával Vendégeink tartózkodását valódi Mjus élménnyé varázsolja

FŐBB FELADATOK:

  • A Vendégek a Resort előírásainak megfelelő érkeztetése és utaztatása
  • Számlák kiállítása, pénztár kezelése
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a Vendégek számára
  • Telefonhívások és e-mailek megválaszolása, transzferek intézése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Vendégekkel, odafigyelni az elégedettségükre, tartózkodásuk során megoldani az esetleges problémákat
  • Folyamatos kapcsolattartás a Housekeeping részleggel, szükség esetén a többi részleggel
  • Értékesítési feladatok ellátása (e-mailek, telefonhívások megválaszolása)

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Legalább középszinten beszélsz németül és angolul
  • Fejlett kapcsolatteremtő képességgel, kedves és udvarias viselkedéssel, jó kommunikációs képességgel és mosolygós természettel rendelkezel
  • Fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Jelentős, azonos munkakörben, vendéglátásban vagy olyan cégeknél szerzett tapasztalattal rendelkezel, amelyekben a Vendéggel, Ügyféllel való kapcsolat elsődleges fontossággal bír
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
  • Hozzáállásod Vendégcentrikus és udvarias
  • Nyitott vagy a hétvégi, illetve eseti éjszakai munkavégzésre is

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • Dolgoztál már 4-5 csillagos szállodában
  • 1 – 3 év Szállodai Recepciós munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered a HostWare szoftvert
  • A németen és az angolon kívül beszélsz más nyelveket

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos előrelépési és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Resortban

KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT

A következő pozícióra szeretnék jelentkezni:

Dokumentum feltöltése