Summer mjus team

Nyári munkalehetőség

Energikus, tenni vágyó és lelkes fiatalok jelentkezését várjuk, akik a kellemes nyarat hasznos tevékenységgel szeretnék tölteni a Mjus Ambassadors csapatában!

A KÖVETKEZŐ MUNKAKÖRBE KERESÜNK NYÁRI KISEGÍTŐT:

  • Úszómester (szakképzettség előny, de nem feltétel)
  • Pultos/ Felszolgáló (18 évet betöltött pályázó)
  • Szobalány
  • Szállodai recepciós (18 évet betöltött pályázó)

Nyári időszakban szeretnénk Veled dolgozni

A JELENTKEZÉSBEN JELÖLD MEG A KÖVETKEZŐ DOLGOKAT IS:

  • Honnan járnál be
  • Volt-e már korábbi munkatapasztalatod

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • A teljes nyári időszakban szeretnél csapatunk része lenni
  • Beszélsz németül vagy / és angolul

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Remek tanulási és tapasztalat szerzési lehetőséget egy jókedvű és barátságos csapatban, kellemes és igényes környezetben
  • Havi bérezést, A Mjus Csapat tagjainak biztosított exkluzív juttatásokat (ingyenes fürdőpark belépő Neked és egész családodnak, ingyenes Bowling játszmák és fitnesz terem használat, illetve sok egyéb érdekes lehetőség és kedvezmény)

KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT

A következő pozícióra szeretnék jelentkezni:

Dokumentum feltöltése