Masszőr

SPA

Új csapattagot keresünk a SPA Team-ünkbe, akinek feladata, hogy munkájával testi és lelki feltöltődést, kényeztetést biztosítson Vendégeinknek, ezáltal varázsolva felejthetetlen élménnyé tartózkodásukat.

FŐBB FELADATOK:

  • Vendégek fogadása
  • Kezelések elvégzése a Vendég igényeire való odafigyeléssel
  • Újonnan bevezetett kezelések, módszerek elsajátítása

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Gyógymasszőri végzettséged van
  • Társalgási szinten beszélsz németül
  • Empatikus, segítő hozzáállásod van
  • Mindig mosolyogsz
  • Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
  • Hozzáállásod Vendégcentrikus és udvarias
  • Nyitott vagy a hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • Rendelkezel azonos munkakörben szerzett tapasztalattal
  • A németen kívül beszélsz angolul is
  • Dolgoztál már 4-5 csillagos szállodában

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos előrelépési és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Teljes vagy részmunkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Resortban

KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT

A következő pozícióra szeretnék jelentkezni:

Dokumentum feltöltése