Cukrász

GOURMET TEAM

Gourmet csapatukba keresünk új csapattársat, aki sütemények, fagylaltok és torták elkészítésével varázsolja édesebbé Vendégeink tartózkodását

FŐBB FELADATOK:

  • Sós és édes sütemények, torták, fagylaltok elkészítése svédasztalos vagy cukrászdai felszolgálásra
  • Előkészítő és utómunkálatok elvégzése, nyersanyagok és termékek szakszerű tárolása
  • Cukrászműhely tisztán és rendben tartása
  • Higiéniai és minőségi követelmények betartása

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szakirányú végzettséggel és / vagy szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Szereted igényesen végezni munkád

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • Elhivatott vagy a szakma iránt
  • Dolgoztál már 4-5 csillagos szállodában
  • Nyitott vagy a hétvégi és az ünnepnapi munkavégzésre

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korszerűen felszerelt, modern gépekkel ellátott munkakörnyezetet
  • Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Betanulási, folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést, jutalmakat
  • Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Resortban

KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT

A következő pozícióra szeretnék jelentkezni:

Dokumentum feltöltése