Summer mjus team

Nyári munkalehetőség

Energikus, tenni vágyó és lelkes fiatalok jelentkezését várjuk, akik a kellemes nyarat hasznos tevékenységgel szeretnék tölteni a Mjus Ambassadors csapatában!

A KÖVETKEZŐ MUNKAKÖRBE KERESÜNK NYÁRI KISEGÍTŐT:

  • Úszómester (szakképzettség előny, de nem feltétel)
  • Szobalány

Nyári időszakban szeretnénk Veled dolgozni

A JELENTKEZÉSBEN JELÖLD MEG A KÖVETKEZŐ DOLGOKAT IS:

  • Honnan járnál be
  • Volt-e már korábbi munkatapasztalatod

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK PÁLYÁZATOD, HA:

  • A teljes nyári időszakban szeretnél csapatunk része lenni
  • Beszélsz németül vagy / és angolul

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Remek tanulási és tapasztalat szerzési lehetőséget egy jókedvű és barátságos csapatban, kellemes és igényes környezetben
  • Havi bérezést, A Mjus Csapat tagjainak biztosított exkluzív juttatásokat (ingyenes fürdőpark belépő Neked és egész családodnak, ingyenes Bowling játszmák és fitnesz terem használat, illetve sok egyéb érdekes lehetőség és kedvezmény)

INVIACI IL TUO CURRICULUM

Vorrei candidarmi la seguente posizione:

Upload document